| Difuzor monitor coaxial simplu NX 12-SMA de 12 inch | |
| Putere nominală | 700W |
| Putere de vârf | 1400w |
| Răspunsul la frecvență | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Unghi de acoperire | H60°×V60° |
| Nivelul maxim de presiune sonoră | 129 dB |
| Difuzor de înaltă frecvență | 1×12" + 1×1,7" neo |
| Specificatii (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Greutate netă (Kg) | 16,6 kg |
| Difuzor monitor coaxial simplu NX 12-SMA de 12 inch | |
| Putere nominală | 700W |
| Putere de vârf | 1400w |
| Răspunsul la frecvență | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Unghi de acoperire | H60°×V60° |
| Nivelul maxim de presiune sonoră | 129 dB |
| Difuzor de înaltă frecvență | 1×12" + 1×1,7" neo |
| Specificatii (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Greutate netă (Kg) | 16,6 kg |