| NX 12-SMA μονό ηχείο μόνιτορ 12 ιντσών συγκεντρικού τύπου | |
| Ονομαστική ισχύς | 700w |
| Κορυφαία ισχύς | 1400W |
| Απάντηση συχνότητας | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Γωνία κάλυψης | Οριζόντια 60° × Κατακόρυφη 60° |
| Μέγιστο επίπεδο ηχητικής πίεσης | 129 dB |
| Διαδόχτης υψηλής συχνότητας | 1×12" + 1×1,7" νεοδύμιο |
| Κανονικές (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Καθαρό Βάρος (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA μονό ηχείο μόνιτορ 12 ιντσών συγκεντρικού τύπου | |
| Ονομαστική ισχύς | 700w |
| Κορυφαία ισχύς | 1400W |
| Απάντηση συχνότητας | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Γωνία κάλυψης | Οριζόντια 60° × Κατακόρυφη 60° |
| Μέγιστο επίπεδο ηχητικής πίεσης | 129 dB |
| Διαδόχτης υψηλής συχνότητας | 1×12" + 1×1,7" νεοδύμιο |
| Κανονικές (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Καθαρό Βάρος (kg) | 16,6 kg |