| NX 12-SMA ສະປີກເຄີ້ດຈອຍຊຽນ 12 ນິ້ວ ແບບດຽວ ແລະ ຈອຍຊຽນ (coaxial monitor speaker) | |
| ພະລັງງານອັດຕາ | 700W |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 1400W |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 50Hz-20kHz(±3dB) |
| ມຸມກະຈາຍສຽງ | H60°xV60° |
| ລະດັບຄວາມກົດດັນສຽງສູງສຸດ | 129dB |
| ໂຕ້ງສຽງຄວາມຖີ່ສູງ | 1*12"+1*1.7" neo |
| ຄຸນສົມບັດ (mm) | 324*550*417MM |
| น้ำหนักสุทธิ (กก) | 16.6 kg |
| NX 12-SMA ສະປີກເຄີ້ດຈອຍຊຽນ 12 ນິ້ວ ແບບດຽວ ແລະ ຈອຍຊຽນ (coaxial monitor speaker) | |
| ພະລັງງານອັດຕາ | 700W |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 1400W |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 50Hz-20kHz(±3dB) |
| ມຸມກະຈາຍສຽງ | H60°xV60° |
| ລະດັບຄວາມກົດດັນສຽງສູງສຸດ | 129dB |
| ໂຕ້ງສຽງຄວາມຖີ່ສູງ | 1*12"+1*1.7" neo |
| ຄຸນສົມບັດ (mm) | 324*550*417MM |
| น้ำหนักสุทธิ (กก) | 16.6 kg |