| NX 12-SMA tək 12 düym koaksial monitor səsizləşdiricisi | |
| Nominal gücü | 700W |
| اوج گوجو | 1400W |
| Tezlik cavabı | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Örtük bucağı | Üfqi 60° × Şaquli 60° |
| Maksimum səs təzyiqi səviyyəsi | 129 dB |
| Yüksək tezlikli driver | 1×12" + 1×1,7" neodimium |
| Texniki xüsusiyyətlər (mm) | 324×550×417 mm |
| Nəticə çəki (kg) | 16,6 kq |
| NX 12-SMA tək 12 düym koaksial monitor səsizləşdiricisi | |
| Nominal gücü | 700W |
| اوج گوجو | 1400W |
| Tezlik cavabı | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Örtük bucağı | Üfqi 60° × Şaquli 60° |
| Maksimum səs təzyiqi səviyyəsi | 129 dB |
| Yüksək tezlikli driver | 1×12" + 1×1,7" neodimium |
| Texniki xüsusiyyətlər (mm) | 324×550×417 mm |
| Nəticə çəki (kg) | 16,6 kq |