| NX 12-SMA жеке 12 дюймдық коаксиалды монитор колоннасы | |
| Номиналдық күш | 700w |
| Топ қуаты | 1400W |
| Сызықтық жауап | 50 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Қамту бұрышы | Г60°×В60° |
| Максималды дыбыс қысымы деңгейі | 129 дБ |
| Жоғары жиілікті драйвер | 1×12" + 1×1,7" неодимді |
| Спецификациялар (мм) | 324×550×417 мм |
| Таза салмағы (кг) | 16,6 кг |
| NX 12-SMA жеке 12 дюймдық коаксиалды монитор колоннасы | |
| Номиналдық күш | 700w |
| Топ қуаты | 1400W |
| Сызықтық жауап | 50 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Қамту бұрышы | Г60°×В60° |
| Максималды дыбыс қысымы деңгейі | 129 дБ |
| Жоғары жиілікті драйвер | 1×12" + 1×1,7" неодимді |
| Спецификациялар (мм) | 324×550×417 мм |
| Таза салмағы (кг) | 16,6 кг |