| NX 12-SMA single12 inch coaxial monitor speaker | |
| Rated power | 700W |
| Peak power | 1400W |
| Frequency response | 50Hz-20kHz(±3dB) |
| Cover Angle | H60°xV60° |
| Maximum sound pressure level | 129dB |
| High frequency driver | 1*12"+1*1.7" neo |
| Specifications (mm) | 324*550*417MM |
| Net Weight (KG) | 16.6 kg |
| NX 12-SMA single12 inch coaxial monitor speaker | |
| Rated power | 700W |
| Peak power | 1400W |
| Frequency response | 50Hz-20kHz(±3dB) |
| Cover Angle | H60°xV60° |
| Maximum sound pressure level | 129dB |
| High frequency driver | 1*12"+1*1.7" neo |
| Specifications (mm) | 324*550*417MM |
| Net Weight (KG) | 16.6 kg |