| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NX 45-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $460 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Termékmodell | NX 45-A |
| Típus | többfunkciós hangszóró |
| Frekvenciaátvitel | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Teljesítménykezelés | 700 W névleges (RMS), 1400 W csúcsteljesítmény |
| Szervőr | 1×15″ LF + 1×1,75″ HF |
| Maximális SPL | 133dB |
| Méretek (M×Sz×M) | 707×418×402 mm (Sz×M×M) |
| Nettó súly | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |