| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NX 45-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $460 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Produkto modelis | NX 45-A |
| Tipas | daugiafunkcis garsiakalbis |
| Dažnių atkūrimo diapazonas | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Galinis apkrovimas | 700 W RMS, 1400 W viršūnės galia |
| Vairuotojas | 1 × 15″ LF + 1 × 1,75″ HF |
| Maksimalus garso slėgio lygis (SPL) | 133dB |
| Matmenys (A × P × G) | 707 × 418 × 402 mm (P × A × G) |
| Netauto svoris | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |