| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NX 45-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $460 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Модел на продукта | NX 45-A |
| Тип | многофункционален говорител |
| Честотен обхват | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Управление на мощността | 700 W RMS / 1400 W връхна мощност |
| Драйвер | 1 × 15″ LF + 1 × 1.75″ HF |
| Максимален SPL | 133дБ |
| Размери (В × Ш × Д) | 707 × 418 × 402 mm (Ш × В × Д) |
| Нетно тегло | 24 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |