| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NX 45-A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $460 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Model produktu | NX 45-A |
| Typ | głośnik wielofunkcyjny |
| Zakres częstotliwości | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Obsługa mocy | 700 W RMS / 1400 W szczytowa |
| Sterownik | 1 × 15″ LF + 1 × 1,75″ HF |
| Maksymalny SPL | 133dB |
| Wymiary (W × G × Gł) | 707 × 418 × 402 mm (G × W × Gł) |
| Waga netto | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |