| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NX 915-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $360 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | NX 915-A scenos kolonėlė |
| Maks SPL | 131 dB |
| Jėgos reitingas | 1050 W RMS |
| Maksimali galia | 2100 W viršūnės galios |
| Garsiakalbiai: | 1 × 15 col., 2,5 col. b.r. + 1 × 1 col., 1,75 col. b.r. |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz |
| Svoris: | 24,1 kg |
| Dydis: | 751 × 506 × 474 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |