| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NX 915-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $360 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | Scénický reproduktor NX 915-A |
| Max SPL | 131 dB |
| Ratingový výkon | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktory: | 1 × 15″, hlasová cívka 2,5″ + 1 × 1″, hlasová cívka 1,75″ |
| Frekvenční odpověď | 45 Hz–20 kHz |
| Hmotnost: | 24,1 kg |
| Velikost: | 751 × 506 × 474 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |