| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | NX 915-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $360 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Сценічний гучномовець NX 915-A |
| Максимальний рівень звукового тиску | 131 дБ |
| Реєстрація потужності | 1050 Вт (середньоквадратичне значення) |
| Пікова потужність | 2100 Вт пікова |
| Драйвери: | 1 × 15″, голосова котушка 2,5″ + 1 × 1″, голосова котушка 1,75″ |
| Частотна відповідь | 45Hz-20kHz |
| Вага: | 24.1Kg |
| Розмір: | 751×506×474 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |