| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | NX 915-A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $360 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Негізгі сөз: | NX 915-A сценикалық колонкасы |
| Max SPL | 131 дБ |
| Қуат рейтингі | 1050 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2100 Вт шыңдық |
| Драйверлер: | 1 × 15″, 2,5″ д.к. + 1 × 1″, 1,75″ д.к. |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 24.1Кг |
| Өлшем: | 751×506×474 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |