| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NX 15 |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $480 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| NX 15-SMA vienoji 15 colių koaksialinė stebėjimo kolonėlė | |
| Nominali galia | 700W |
| Maksimali galia | 1400W |
| Dažnių atsakas | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Padengimo kampas | H60° × V60° |
| Maksimalus garso slėgio lygis | 130dB |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbis | 1 × 15" + 1 × 1,7" neodimio |
| Techniniai duomenys (mm) | 362 × 650 × 468 mm |
| Svoris (KG) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |