| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 15 |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $480 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| NX 15-SMA jednokrevetni koaksialni monitor zvučnik od 15 inča | |
| Nominalna snaga | 700W |
| Vršna snaga | 1400W |
| Frekvencijski odgovor | s druge strane, za sve proizvode koji sadrže: |
| Ugao pokrivanja | H60°xV60° |
| Najveći stupanj zvučnog tlaka | 130 dB |
| Visokofrekvencijski upravljač | 1*15"+1*1.7" neo |
| Specificacije (mm) | 362*650*468MM |
| Težina (KG) | smanjenje |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |