| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NX 15 |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $480 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| NX 15-SMA – pojedynczy 15-calowy głośnik monitorujący typu koaksjalnego | |
| Moc nominalna | 700w |
| Moc szczytowa | 1400w |
| Odpowiedź częstotliwości | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kąt obejmowania | H60° × V60° |
| Maksymalne ciśnienie akustyczne | 130dB |
| Głośnik wysokotonowy | 1 × 15" + 1 × 1,7" neo |
| Specyfikacje (mm) | 362 × 650 × 468 mm |
| Waga (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |