| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | NX 15 |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $480 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA нэг 15 инч коаксиал монитор дууны | |
| Үнэлгээтэй хүч | 700W |
| Дээд хүч | 1400W |
| Дуудлагын хариу | 50Hz-20kHz ((±3dB) |
| Нөмрөгний өнцөг | H60°xV60° |
| Дууны даралтын дээд түвшин | 130 дБ |
| Өндөр давтамжийн хөтөч | 1*15"+1*1.7" нео |
| Тодорхойлолт (мм) | 362*650*468 мм |
| Бага хэмжээний | 20,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |