| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 15 |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $480 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| NX 15-SMA jednokratni 15 inčni koaksijalni monitor zvučnik | |
| Nominirana snaga | 700W |
| Vršna snaga | 1400W |
| Odziv frekvencije | 50 Hz-20 kHz (± 3 dB) |
| Ugao pokrivanja | H60°xV60° |
| Maksimalna razina zvučnog pritiska | 130 dB |
| Visokofrekventni upravljač | 1*15"+1*1.7" neo |
| Specifikacije (mm) | 362*650*468MM |
| Kilo (kg) | 20 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |