| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | NX 15 |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $480 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| NX 15-SMA တစ်လုံး ၁၅ လက်မ coaxial စပီကာ | |
| အမည်တပ် စွမ်းအား | 700W |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | ၁၄၀၀ ဝပ် |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 50Hz-20kHz ((± 3dB) |
| အကာအကွယ် ထောင့် | H60°xV60° |
| အများဆုံး အသံဖိအားအဆင့် | 130dB |
| အမြင့် ကြိမ်နှုန်း မောင်းနှင်သူ | ၁*၁၅"+၁*၁.၇" neo |
| ဖော်ထုတ်ချက် (mm) | 362*650*468MM |
| အလေးချိန် (ကီလိုဂရမ်) | အလေးချိန် ၂၀.၂ ကီလိုဂရမ် |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |