| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | NXL 44-A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $565 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Негізгі сөз: | NXL44-A белсенді бағана колонкалары |
| Max SPL | 134 дБ |
| Қуат рейтингі | 700 Вт RMS |
| Топ қуаты | 1400 Вт шың |
| Драйверлер: | 1× 1,4″ неодимді, 3″ дауыс орамы + 3× 10″ неодимді, 2,5″ дауыс орамы |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 34,5 кг |
| Өлшем: | 1198*303*402 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |