| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NXL 44-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $565 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | Активни колонни говорители NXL44-A |
| Максималната SPL | 134 dB |
| Рейтинг на мощност | 700 W RMS |
| Пиков мощност | 1400 W в пик |
| Драйвери: | 1× 1,4″ неодимов, 3″ гласова намотка + 3× 10″ неодимови, 2,5″ гласова намотка |
| Реакция на честотата | 45Hz-20kHz |
| Тегло: | 34,5 кг |
| Размер: | 1198×303×402 mm |
| материал | Бирзов шпон |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |