| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NXL 44-A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $565 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Aktywne głośniki kolumnowe NXL44-A |
| Max SPL | 134 dB |
| Władza | 700 W RMS |
| Moc szczytowa | 1400 W szczytowej |
| Drivery: | 1 × 1,4″ neo, cewka głosowa 3″ + 3 × 10″ neo, cewka głosowa 2,5″ |
| Odpowiedź częstotliwości | 45Hz-20kHz |
| Waga: | 34,5 kg |
| Rozmiar: | 1198 × 303 × 402 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |