| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ТТ 515-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $275 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | ТТ 515-А двоструки 5 инчни активни звучник |
| Макс Спл | 127 ДБ |
| Номинална снага | 1000Вт РМС |
| Врхнова снага | пик од 2000 Ват |
| Возачи: | 2 х 5' нео+ 1*75" нео |
| Одговор на фреквенцију | 70Hz-20KHz |
| Тежина: | 9,8 кг |
| Величина: | 456*154*237,5 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |