| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | TT 515-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $275 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | TT 515-A နှစ်ခုပါ 5 လက်မ အက်တစ်စပီကာ |
| Max SPL | 127 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | ၁၀၀၀ဝါတ် RMS |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 2000W အမြင့်ဆုံး ပေါက်ကွဲစွမ်းအား |
| ဒရိုင်ဘာများ - | 2 x 5' neo + 1 x 0.75" neo |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 70hz-20khz |
| အလေးချိန်: | ၉.၈ KG |
| အရွယ်အစား: | 456×154×237.5 mm |
| ပစ္စည်း | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |