| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | TT 515-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $340 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | Активен говорител TT 515-A с двойни 5-инчови драйвери |
| Максималната SPL | 127 dB |
| Рейтинг на мощност | 1000W RMS |
| Пиков мощност | 2000 W връхна мощност |
| Драйвери: | 2 × 5″ неодимови + 1 × 0,75″ неодимов |
| Реакция на честотата | 70hz-20khz |
| Тегло: | 9.8 KG |
| Размер: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| материал | Бирзов шпон |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |