| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | TT 515-A |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $340 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Key word: | TT 515-A dual 5 inch active speaker |
| Max SPL | 127 dB |
| Power Rating | 1000W RMS |
| Peak power | 2000W peak |
| Drivers: | 2 x 5' neo+ 1*75"neo |
| Frequency response | 70Hz-20kHz |
| Weight: | 9.8 KG |
| Size: | 456*154*237.5 mm |
| material | Birch plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |