| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | TT 515-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $340 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ενεργό ηχείο TT 515-A με δύο ηχεία των 5 ιντσών |
| Max SPL | 127 dB |
| Δυναμικό | 1000W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2000 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 2 × 5 ιντσών με νεοδύμιο + 1 × 0,75 ιντσών με νεοδύμιο |
| Απάντηση συχνότητας | 70hz-20khz |
| Βάρος: | 9.8 KG |
| Μέγεθος: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |