| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | TT 515-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $340 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | TT 515-A dvigubo 5 colio aktyvus garsiakalbis |
| Maks SPL | 127 dB |
| Jėgos reitingas | 1000 W RMS |
| Maksimali galia | 2000 W viršūnės galia |
| Garsiakalbiai: | 2 × 5 colio neod. + 1 × 0,75 colio neod. |
| Dažnių atsakas | 70Hz-20KHz |
| Svoris: | 9.8 kg |
| Dydis: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |