| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | U skladu s člankom 21. stavkom 1. |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $275 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | TT 515-A dvostruki 5" aktivni zvučnik |
| Maks SPL | 127 dB |
| Oznaka snage | 1000W RMS |
| Vršna snaga | srednja snaga |
| Vozači: | 2 x 5' neo+ 1*75" neo |
| Frekvencijski odgovor | 70hz-20khz |
| Težina: | 9.8 KG |
| Veličina: | 456*154*237,5 mm |
| materijal | Bircova školjka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |