| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 912-SMA |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $380 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | NX 912-SMA aktivni monitor faze |
| Maks SPL | 131 dB |
| Oznaka snage | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 12'', 2,5" V.C + 1*1", 1,75" V.C. |
| Frekvencijski odgovor | 45Hz-20kHz |
| Težina: | 21.8KG |
| Veličina: | 357,3*705*456,6 mm |
| materijal | Bircova školjka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |