| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | NX 912-SMA |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $320 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | NX 912-SMA сцэн идэвхтэй монитор |
| Макс SPL | 131 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1050W RMS |
| Дээд хүч | 2100 Вт (оройн утга) |
| Драйверууд: | 1×12″, 2.5″ ДХ + 1×1″, 1.75″ ДХ |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц |
| Жин: | 21.8кг |
| Хэмжээ: | 357.3×705×456.6 мм |
| материал | Ноосны фанер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |