| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NX 912-SMA |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $320 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | NX 912-SMA monitor scænicus activus |
| MAX SPL | 131 dB |
| Virtus rating | 1050 W RMS |
| Vis Summa | 2100 W culminis |
| Impulsores: | 1 × 12″, 2,5″ V.C. + 1 × 1″, 1,75″ V.C. |
| Frequency Responsio | 45Hz-20KHz |
| Pondus: | 21.8kg |
| Magnitudo: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materia | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |