| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NX 912-SMA |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $320 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | Активен сценичен монитор NX 912-SMA |
| Максималната SPL | 131 dB |
| Рейтинг на мощност | 1050 W RMS |
| Пиков мощност | 2100 W пикова |
| Драйвери: | 1 × 12 инча, гласова намотка 2,5 инча + 1 × 1 инч, гласова намотка 1,75 инча |
| Реакция на честотата | 45Hz-20kHz |
| Тегло: | 21 кг. |
| Размер: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| материал | Бирзов шпон |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |