| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NXL 24-A MK2 |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $555 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | Активни колонни говорители NXL24-A MK2 |
| Максималната SPL | 132 dB |
| Рейтинг на мощност | 1050 W RMS |
| Пиков мощност | 2100 W в пик |
| Драйвери: | 1× 1,4" нео, 3" в.ц. + 4× 6" нео, 1,5" в.ц. |
| Реакция на честотата | 60Hz-20kHz |
| Тегло: | 24,4 кг / 53,79 lbs |
| Размер: | 1051 × 198 × 290,4 мм |
| материал | Бирзов шпон |
