| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | NXL 24-A MK2 |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $480 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Негізгі сөз: | NXL24-A mk2 белсенді бағана колонкалары |
| Max SPL | 132 дБ |
| Қуат рейтингі | 1050 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2100 Вт шың |
| Драйверлер: | 1* 1,4" нео, 3" в.с+ 4* 6" нео, 1,5" В.С |
| Сызықтық жауап | 60Hz-20KHz |
| Салмағы: | 24,4 кг / 53,79 фунт |
| Өлшем: | 1051*198*290,4 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
