| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NXL 24-A MK2 |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $555 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | Aktívne stĺpové reproduktory NXL24-A mk2 |
| Maximálny SPL | 132 dB |
| Výkonové hodnoty | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový výkon |
| Reproduktorové jednotky: | 1× 1,4" neo, 3" v.c. + 4× 6" neo, 1,5" v.c. |
| Frekvenčná charakteristika | 60Hz-20KHz |
| Hmotnosť: | 24,4 kg / 53,79 libry |
| Veľkosť: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
