| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | NXL 24-A MK2 |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $555 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | NXL24-A mk2 aktiv sütun sistemləri |
| Maks SPL | 132 dB |
| Güç reytinqi | 1050 Vt RMS |
| اوج گوجو | 2100 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1* 1,4" neo, 3" v.c+ 4* 6" neo, 1,5" V.C |
| Tezlik cavabı | 60Hz-20kHz |
| Çəki: | 24,4 kq / 53,79 funt |
| Ölçü: | 1051*198*290,4 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
