| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NXL 24-A MK2 |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $555 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Shpejtues aktivë me formë kolone NXL24-A mk2 |
| Max SPL | 132 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1050 W RMS |
| Fuqi maksimale | 2100 W kulmi |
| Shpejtuesit: | 1* 1,4" neo, 3" v.c+ 4* 6" neo, 1,5" V.C |
| Pergjigja e Frekuencave | 60Hz-20kHz |
| Peshë: | 24,4 kg / 53,79 lb |
| Madhësia: | 1051*198*290,4 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
