| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | NXL 24-A MK2 |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $555 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | NXL24-A mk2 aktif sütun hoparlörleri |
| Maks SPL | 132 dB |
| Güç değerleri | 1050 W RMS |
| Pik güç | 2100 W tepe |
| Sürücüler: | 1* 1,4" neo, 3" v.c+ 4* 6" neo, 1,5" V.C |
| Frekans Tepkisi | 60hz-20khz |
| Ağırlık: | 24,4 kg / 53,79 lb |
| Boyut: | 1051*198*290,4 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
