| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NXL 24-A MK2 |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $555 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Difuzoare active de tip coloană NXL24-A mk2 |
| Max SPL | 132 dB |
| Putere nominală | 1050 W RMS |
| Putere de vârf | 2100 W în vârf |
| Difuzoare: | 1 × 1,4″ neo, bobină de voce de 3″ + 4 × 6″ neo, bobină de voce de 1,5″ |
| Răspunsul la frecvență | 60hz-20khz |
| Greutate: | 24,4 kg / 53,79 livre |
| Dimensiune: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| material | Fartă de Berc |
