| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | NXL 24-A MK2 |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $480 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Активні колонки-стовпи NXL24-A mk2 |
| Максимальний рівень звукового тиску | 132 дБ |
| Реєстрація потужності | 1050 Вт (середньоквадратичне значення) |
| Пікова потужність | 2100 Вт (пікова потужність) |
| Драйвери: | 1× 1,4" нео, 3" в.ц. + 4× 6" нео, 1,5" в.ц. |
| Частотна відповідь | 60Hz-20kHz |
| Вага: | 24,4 кг / 53,79 фунта |
| Розмір: | 1051×198×290,4 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
