| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NXL 24-A MK2 |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $480 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | NXL24-A mk2 aktív oszlophangszórók |
| Max SPL | 132 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1050 W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2100 W csúcs |
| Meghajtók: | 1× 1,4" neo, 3" v.c+ 4× 6" neo, 1,5" V.C |
| Frekvencia válasz | 60Hz-20kHz |
| Súly: | 24,4 kg / 53,79 font |
| Méret: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
