| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | NXL 24-A MK2 |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $555 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | NXL24-A mk2 faol ustun simli kolonkalar |
| Maksimal SPL | 132 dB |
| Quvvat reytingi | 1050 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2100 Vt pik |
| G'ildiraklar: | 1* 1,4" neo, 3" v.c+ 4* 6" neo, 1,5" V.C |
| Chegaralangan chastota | 60Hz-20KHz |
| Vazn: | 24,4 kg / 53,79 funt |
| O'lcham: | 1051*198*290,4 mm |
| material | Olcha faner |
