| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | NXL 24-A MK2 |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $555 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Key word: | NXL24-A mk2 active column speakers |
| Max SPL | 132 dB |
| Power Rating | 1050W RMS |
| Peak power | 2100W peak |
| Drivers: | 1* 1.4" neo,3" v.c+ 4* 6" neo,1.5"V.C |
| Frequency response | 60Hz-20kHz |
| Weight: | 24.4 KG/ 53.79 lbs |
| Size: | 1051*198*290.4 mm |
| material | Birch plywood |
