| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NXL 24-A MK2 |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $480 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | Aktivní sloupcové reproduktory NXL24-A mk2 |
| Max SPL | 132 dB |
| Ratingový výkon | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktory: | 1× 1,4″ neo, 3″ hlásná cívka + 4× 6″ neo, 1,5″ hlásná cívka |
| Frekvenční odpověď | 60Hz-20KHz |
| Hmotnost: | 24,4 kg / 53,79 lb |
| Velikost: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
