| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | NXL 24-A MK2 |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $555 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | NXL24-A mk2 идэвхтэй суурь дуудлага |
| Макс SPL | 132 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1050W RMS |
| Дээд хүч | 2100W дээд хэмжээ |
| Драйверууд: | 1* 1.4" нео, 3" в.ц+ 4* 6" нео, 1.5"В.Ц |
| Дуудлагын хариу | 60Hz-20KHz |
| Жин: | 24.4 кг / 53.79 фунт |
| Хэмжээ: | 1051*198*290.4 мм |
| материал | Ноосны фанер |
