| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NXL 24-A MK2 |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $480 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | NXL24-A mk2 aktivni zvučnici sa stupcima |
| Maksimalni SPL | 132 dB |
| Nazivna snaga | 1050W RMS |
| Vršna snaga | maksimalna snaga |
| Vozači: | 1* 1.4" neo,3" v.c+ 4* 6" neo,1.5" v.c |
| Odziv frekvencije | 60Hz-20kHz |
| Težina: | 24 kg/ 53,79 lbs |
| Veličina: | 1051*198*290.4 mm |
| materijal | S druge vrste |
