| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NXL 24-A MK2 |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $555 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Aktywne głośniki kolumnowe NXL24-A mk2 |
| Max SPL | 132 dB |
| Władza | 1050 W RMS |
| Moc szczytowa | 2100 W szczytowa |
| Drivery: | 1 × 1,4 cala neo, 3 cala v.c. + 4 × 6 cali neo, 1,5 cala v.c. |
| Odpowiedź częstotliwości | 60hz-20khz |
| Waga: | 24,4 kg / 53,79 funta |
| Rozmiar: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
