| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NX 912-SMA |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $320 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Aktywny monitor sceniczny NX 912-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Władza | 1050 W RMS |
| Moc szczytowa | 2100 W szczytowej |
| Drivery: | 1 × 12 cali, cewka głowicowa 2,5 cala + 1 × 1 cal, cewka głowicowa 1,75 cala |
| Odpowiedź częstotliwości | 45Hz-20kHz |
| Waga: | 21.8KG |
| Rozmiar: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |